REKLAMA
REKLAMA
 
Dziś trening taktyczny
 
Piątek, 14. lipca 2017, godz. 18:30

Piłkarze Widzewa nie odpoczywają w Nieborowie, gdzie pojechali na zgrupowanie. W piątek odbyli jedne z ostatnich jednostek treningowych.

Tym razem duet trenerski Przemysław Cecherz-Jakub Grzeszczakowski przygotowali trening typowo taktyczny. Mimo że widzewiacy mają jeszcze trochę czasu do ligi, to już skupiają się na swojej filozofii gry. Widzew ma grać efektownie i efektywnie!
REKLAMA


W sobotę łodzianie również nie będą próżnować. Rano odbędą normalny trening, a po południu czeka ich sparing z Ruchem Chorzów. Jego początek o godz. 17. Przypomnijmy, że spotkanie zakończy zgrupowanie w Nieborowie.

Maciej Nowocień
 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Sobota, 15. lipca 2017 godz. 16:14
Może i w ekstraklasie ta kwota 15mln na 5 lat nie powala na kolana kluby, ale to jest jakiś konkret. W 1lidze większość klubów z pocałowaniem ręki przyjełaby taką umowe. My jesteśmy w 3lidze. Zresztą umowa jest na pewno doprecyzowana w takie szczegóły jak nakład finansowy, który na pewno będzie zmieniał się w przypadku awansu na kolejne szczeble. To raczej taka ogólna kwota powiedziana. Poza tym czy tak łatwo awansujemy sezon po sezonie? Już przekonaliśmy sie ostatnio, że tak łatwo nie jest. Wychodzi na sezon 3mln zł plus jeśli utrzyma sie poziom sprzedaży karnetów 15tys a raczej wszystkie znaki na niebie na to wskazują, że brak zakupu karneta stwarza duże ryzyko z możliwoscia zakupu biletu w dzień meczu, nie zawsze sektor gości bedzie udostępniany Widzewiakom. Wracając do sprzedaży karnetów to wychodzi na sezon lekką ręką 5mln może coś bedzie z dotacji miejskiej jak kiedyś po 1mln wsparcia i już mamy na sezon 9mln zł a przecież są też inni drobni sponsorzy, których liczba powinna wzrastać wraz z kolejnymi awansami dojdą wpływy z transmisji a w ekstraklasie czy 1 lidze tez kasa od tytularnego sponsora ligi, tak wiec spokojnie i nie narzekałbym na tą umowe, która i tak pewnie bedzie renegocjowana w razie ewentualnych awansów lub spadków. W 1lidze to solidny budzet i na ekstraklase by wystarczył jesli pieniądze sie wydaje z ''głową''. Pewnie kojarzycie Warte Poznan grali bodaj nie tak dawno w 1lidze i trzymali sie tam z 5 sezonów i niewiele im brakło a mogli dlużej, a dysponowali budżetem na poziomie 1,5mln zł na sezon, można? można. Bardziej jak już martwi mnie umiejetne inwestowanie tych pieniedzy licze na konkrety i ambitnych grajków za takie pieniadze jakie juz mamy.
Autor: conrado6743 (użytkownik: 34290, komentarzy: 9)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Sobota, 15. lipca 2017 godz. 09:34
Niby 15 mln w 5 lat dupy nie urywa, ale z drugiej strony zakładając awans rok po roku z tych 5 lat 4 przyjdzie grać poza ekstraklasą, więc czy można gardzić taką kasą w takich okolicznościach ???. Nie jest powiedziane, że po tych 5 latach jak będzie Widzew w ekstraklasie oni nie zainwestują kolejnych 30 mln, albo sprzedadzą Widzew komuś kto zainwestuje tych milionów ze 100.
Zawsze istnieje niewiadoma i jak się nie spróbuje to nie wiadomo jak to smakuje. Grunt, żeby podmiot był wiarygodny, wypłacalny, umiał szanować klub, kibiców, potrafił słuchać i uczyć się na błędach. Mnie też ich tarcia w bielsku zapalają lampkę ostrzegawczą, a po erze cycka nie wierzę w piękne słowa tylko oceniam po czynach i efektach. Natomiast nic nie słychać aby w bielsku oni się finansowo nie wywiązali ze swoich zobowiązań. Jakimś tam plusem jest to, że ten prezes Murapolu niby pochodzi spod Łodzi i ma się za kibica, więc krzywdy chyba nie zrobi ???. Jedno jest pewne dobra piłka bez dobrych pieniędzy nie istnieje.
Autor: SZYMON (użytkownik: 11982, komentarzy: 15830)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Sobota, 15. lipca 2017 godz. 08:22
Też uważam że 15 baniek nie powala na kolana. Ja jestem raczej przeciwnikiem Murapolu. Widzew nie jest bezzębną panną na wydaniu którą natyxhmiast trzeba wydać. No ale 15mln to wpływ od Murapolu, może będą też inne dochody?
Autor: kredu (użytkownik: 5135, komentarzy: 15959)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Sobota, 15. lipca 2017 godz. 04:25
Tu w tych kilku zdaniach, słowach wszystko się ze sobą kłóci.
Cecherz - Taktyka - Filozofia gry - Efektownie i efektywnie.
Cecherz i owszem trenerem jest, ma licencję UEFA PRO i tak należy się do niego zwracać. Nie jestem przeciwnikiem Przemka. Każdy, no prawie każdy musi dostać szansę prowadzenia dużego, wielkiego klubu jakim jest bez wątpienia WIDZEW. Miał już szansę krótko pracować w Górniku Zabrze, ale chyba za krótko.
Taktyki, a tym bardziej treningów taktycznych chyba za bardzo nie ogarnął. Przykład mieliśmy tej wiosny.
Filozofia gry. Obstawiam, że każdy kibic WIDZEWA takową też pewnie ma. Tylko, że tą filozofię trzeba przełożyć na treningach piłkarzom. Niestety miniona runda pokazała, że to nie do końca działa. Szczególnie na wyjazdach. Może teraz się uda... ?
Efektownie i efektywnie to można grać w I-ej lidze, Ekstraklasie, albo w Lidze Mistrzów. Teraz w tym miejscu gdzie jest WIDZEW, który myśli i chce awansować do ligi drugiej trzeba grać tylko i wyłącznie efektywnie, bo liczą się punkty które do ewentualnego awansu są jak najbardziej potrzebne.

Cecherz dostał piłkarzy jakich chciał. Teraz jego zadaniem jest to wszystko tak poukładać żeby w czerwcu przyszłego roku wszyscy WIDZEWIACY byli zadowoleni.

ps. Śmieszy mnie trochę kwota jaką chce niby zainwestować MURAPOL w WIDZEW. 14,5 mln. w ciągu pięciu lat. Przecież WIDZEW (tak myślę) za 3-4 lata chciałby być już w Ekstralkasie. To te środki są chyba zbyt małe. Ale może ja się nie znam.
Autor: bodek75 (użytkownik: 30379, komentarzy: 163)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Piątek, 14. lipca 2017 godz. 20:48
Zbanujcie tego parcha w koncu! Drugi wiszcz! Kredu do roboty!
Autor: Destro2 (użytkownik: 34430, komentarzy: 358)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
 
 
REKLAMA