REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 robert77u 94
2 magi 93
3 kosa76 90
4 Papay 88
5 Krzysiek74 86
6 cypek1910 86
7 EGON72 84
8 jacekz 82
9 mario74... 82
10 Arek1973 82
REKLAMA
 
Ostaszewski: "Chcę stanowić o sile drużyny"
 
Czwartek, 11. stycznia 2018, godz. 08:01; źródło: Widzew Łódź

W przerwie zimowej trochę się mówiło o możliwym odejściu Mateusza Ostaszewskiego. Wszystko wskazuje na to, iż pomocnik wypożyczony z Jagiellonii jednak pozostanie i powalczy o skład.

A szansa otwiera się duża, gdyż z zespołem pożegnał się wszakże Adam Radwański. Do środka pola ciągle nikogo nowego nie pozyskano, więc ciężka praca na treningach może spowodować pierwszy skład.
REKLAMA


Ma tego świadomość 19-latek. - Na początek będę chciał solidnie przyłożyć się do pracy w okresie przygotowawczym. Dobry start może przełożyć się na formę w przekroju całej rundy. Chciałbym wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie Widzewa.

Zapewnia, że da z siebie wszystko, by wskoczyć do jedenastki za Radwańskiego. - Będę pracował na zaufanie trenera. Okrzepłem, zaaklimatyzowałem się w Łodzi i chcę stanowić o sile drużyny w rundzie wiosennej. Chcę być częścią sukcesu, który świętować będziemy w czerwcu tego roku. Mam też świadomość, że nic nie dostanę z urzędu. Odszedł jeden konkurent, ale nie tylko ja chcę wywalczyć sobie miejsce. Rywalizacja jest jednak podwójną mobilizacją i jestem na nią przygotowany - dodał w rozmowie z oficjalną stroną. 

Jesienią pomocnik pojawił się na boisku w czterech trzecioligowych meczach. Spędził jednak na boisku zaledwie 38 minut. Inna sprawa, że w tym okresie zdobył dwa gole, a także pokazywał sporo walorów. Obyśmy zobaczyli ich jeszcze więcej we wiosennych bataliach. 

PK