REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 magi 193
2 kosa76 193
3 wiesia 184
4 cypek1910 184
5 robert77u 177
6 EGON72 173
7 Papay 173
8 sebalat... 171
9 abel55 170
10 FeelFaza 165
REKLAMA
 
Wolański: "Chciałbym przeprosić kibiców"
 
Niedziela, 14. kwietnia 2019, godz. 16:40

Boiskowe wydarzenia w meczu z Pogonią Siedlce wywołały wiele emocji wśród zawodników i kibiców. W pewnym momencie doszło do wymiany zdań pomiędzy fanami a bramkarzem Patrykiem Wolańskim. W ich efekcie mogło dojść nawet do rękoczynów, bo na murawę wyskoczył jeden z mniej spokojnych kibiców.

Po ostatnim gwizdku Patryk Wolański  bezpośrednio zwrócił się do wszystkich fanów. - Chciałem bardzo przeprosić kibiców za swoje zachowanie. Na pewno nie pokazywałem żadnych obraźliwych gestów, ale niepotrzebnie wymachiwałem rękoma. Poniosły mnie emocje, a adrenalina jest niesamowita, szczególnie gdy stoisz z tyłu i robisz co możesz, a nie wychodzi. Jest duża złość, ale nie chcę mieć w kibicach wrogów, chociaż od tygodni dostajemy takie wiadomości, że to się w głowie nie mieści. Bardzo prosiłbym o większe wsparcie dla nas, a nie o wygwizdywanie czy hasła „Widzew grać, kurwa mać”. 
REKLAMA


Zawodnik odniósł się tez do wydarzeń boiskowych. - Szkoda, że w pierwszej połowie nie udało się strzelić drugiej bramki. Wtedy grałoby nam się spokojniej, ale teraz nie ma co się tłumaczyć. Musimy wziąć się w garść i naprawić to, co zepsuliśmy – podsumował Patryk i również przyłączamy się do jego apelu o wsparcie dla zawodników. Emocje udzielają się wszystkim, jednak o awans walczą zarówno kibice, jak i piłkarze na boisku. 

Jakub Dyktyński