REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 LquickO... 21
2 Motylan... 20
3 Papay 19
4 magi 18
5 jari48 18
6 kris64 17
7 abel55 16
8 RTSAdri... 16
9 Jazz_1910 16
10 rs333 16
REKLAMA
 
Rudol: "W piłce nożnej liczą się zwycięstwa"
 
Poniedziałek, 12. sierpnia 2019, godz. 16:40

Widzewska defensywa po raz pierwszy w tym sezonie mogła pochwalić się brakiem straconej bramki. Udział miał w tym Sebastian Rudol, który tworzył parę stoperów z Danielem Tanżyną. 

Obrońca nie krył zadowolenia po końcowym gwizdku, mimo że mecz nie należał do łatwych. - Na pewno było ciężko. Z tych trzech ostatnich spotkań, ten ostatni był właśnie najtrudniejszy, ale zagraliśmy na zero z tyłu i udało nam się wygrać.  To się w końcu liczy w piłce nożnej najbardziej i z tego się cieszymy – mówił piłkarz
REKLAMA


Mimo wygranej, postawa drużyny nie była jeszcze idealna, a zawodnikom zdarzało się wiele błędów indywidualnych. - W nasze grze, było sporo nerwowości, ale wynika to z tego, że jesteśmy nową drużyną i mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej. Liczy się wynik, bo wszyscy będą pamiętali, że mamy trzy punkty, a na piękną grę przyjdzie czas – mówił były defensor Pogoni Szczecin.

Dla zawodnika była to też pierwsza okazja, by zagrać dla widzewskiej publiczności w „Sercu Łodzi”. - Atmosfera była niesamowita. Wszystko to, o czym opowiadali mi koledzy, okazało się prawdą. Oby tak dalej, obyśmy zbuodwali tutaj  taką twierdzę, że kto by tu nie przyjechał, nie wywiezie punktów – zapowiedział Rudol.

Jakub Dyktyński