9 kosa76 103
10 robert77u 102

Mihaljević kontynuuje dobrą passę

Poniedziałek, 9. września 2019, godz. 09:27; źródło: Widzew Łódź

Miniony weekend był udany nie tylko dla piłkarzy pierwszego zespołu, ale też dla zawodników rezerw, którzy w sobotę pokonali Termy Uniejów 3:1.

Łodzianie podejmowali rywali w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego. Na pierwszą bramkę zgromadzeni kibice musieli czekać do 30. minuty, kiedy wynik otworzył Dawid Telestak. Przed przerwą prowadzenie Widzewa podwyższył Filip Becht.

Zwycięstwo Widzewa podwyższył ostatecznie Filip Mihaljević, który zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy. Ważnym aspektem sobotniego meczu był powrót na boisko Marcela Gąsiora, zmagającego się od dłuższego czasu z urazem, ale wygląda na to, że niedługo trener Kaczmarek będzie mógł na niego liczyć w kadrze pierwszego zespołu.

Dzięki wygranej rezerwy zajmują drugie miejsce w tabeli, z kompletem 12 punktów.

Widzew II Łódź - Termy Uniejów 3:1 (1:0)