9 robert77u 116
10 wiesia 114

Wypożyczeni: Banaszak z drugim trafieniem

Poniedziałek, 9. września 2019, godz. 14:01

Największym wygranym z wypożyczonych widzewiaków w ostatniej kolejce spotkań na różnych poziomach rozgrywkowych jest Przemysław Banaszak. Napastnik swoją bramką zapewnił zwycięstwo Górnikowi Łęczna.

Banaszak potrzebował tylko 12 minut od pojawienia się na murawie, by wpisać się na listę strzelców. To już jego druga bramka w tym sezonie, do której dołożył też jedną asystę.Zważywszy na fakt, że w dotychczasowych 8 meczach tylko raz wyszedł w podstawowym składzie, takie wyniki budzą szacunek.

Debiut w Unii Janikowo zanotował Mikołaj Gibas, który rozegrał całe spotkanie przeciwko Nielbie Wągrowiec. Unia pokonała gospodarzy 4:1, a Gibas obejrzał żółtą kartkę.

Szóstej porażki w sezonie doznał Bałtyk Gdynia, z Marcelem Stefaniakiem w składzie. Wypożyczony widzewiak zaliczył cały mecz, ale „Kadłuby” uległy na wyjeździe Radunii Stężyca 0:1. Gościom nie pomogła gra w przewadze jednego zawodnika przez ok. 10 minut spotkania.

Kacper Pipczyński nie pojawił się na murawie w spotkaniu Jutrzenki Warta z Ceramiką Opoczną. Szalone spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Podobnie Jakub Kmita, który mógł oglądać jak jego Stal Kraśnik remisuje z Wisłą Sandomierz 1:1.