REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 126
2 rs333 122
3 przemyk79 120
4 siwy071910 119
5 mario74... 119
6 wirgiliusz 118
7 sebalat... 116
8 RTSAdri... 116
9 robert77u 116
10 wiesia 114
REKLAMA
 
Gutowski: "Będzie ciężko w defensywie, jeśli skrzydłowi czy napastnicy nie będą pomagać"
 
Poniedziałek, 9. września 2019, godz. 18:30; źródło: Widzew TV


Konrad Gutowski należał do jednych z najlepszych piłkarzy w zespole Widzewa. Skrzydłowy po raz kolejny zagrał w wyjściowym składzie, a po meczu nie krył radości, że wreszcie strzelił gola.

- Bardzo się cieszę, że udało się przełamać, bo tydzień temu nie można tego było uznać za przełamanie. Inaksujemy kolejne trzy punkty i to jest jak najbardziej radujące dla nas - powiedział Gutowski.

Grając na lewym skrzydle, w meczu z Legionovią Konrad Gutowski dobrze wypadł nie tylko w akcjach ofensywnych, ale również angażując się w grę obrony. - Mamy nakreślone zadania, które musimy spełniać w obronie. Nie jest tak, że będę sobie tylko atakował, a nie będę bronił, bo rywali też jest jedenastu i wtedy będzie ciężko w defensywie, jeśli skrzydłowi czy napastnicy nie będą pomagać. A wiadomo, że rolą skrzydłowego jest dawanie asyst i bramek, więc fajnie że udało się z tego wywiązać - oznajmił piłkarz.
REKLAMA

"Gutek" dostrzega też proges swojej formy, co powinno przynieść efekty również w kolejnych grach o ligowe punkty. - Zaczynam powoli czuć się coraz lepiej na boisku. Z większą ilością minut łapię coraz większą pewność. Czy to w pojedynkach jeden na jeden, czy w strzałach. Nie wiem czy to widać na boisku, ale jest dobrze i mam nadzieję, że pomogę zespołowi w złapanie dobrej serii - powiedział Konrad Gutowski w wywiadzie dla Widzew TV po meczu w Legionowie.

Kamil Wójkowski