9 mario74... 49
10 rexsar 48

Zieleniecki: "Dużo pomógł nam Wojtek Pawłowski"

Poniedziałek, 9. września 2019, godz. 20:15

Widzew pokonał w sobotę Legionovię Legionowo 2:0. Trzeci raz z rzędu na boisku od pierwszej minuty pojawił się Sebastian Zieleniecki, tworzący parę stoperów z Danielem Tanżyną. Co mówił obrońca po ostatnim gwizdku?

Zawodnik podkreślił, ze w drugiej połowie doszło do zmian w założeniach gry- W przerwie szybko przeanalizowaliśmy to, co wydarzyło się na boisku w pierwszej połowie i po zmianie stron zmieniliśmy sposób gry. Zaczęliśmy stosować proste środki – powiedział defensor po zakończeniu meczu, który był pierwszym spotkaniem z zachowanym czystym kontem od czasu starcia z Błękitnymi Stargard.

Mimo sporej nieskuteczności w swoch szeregach, widzewiacy ciągle dążyli do uzyskania korzystnego rezultatu.- Takimi akcjami nakręcamy się jeszcze bardziej. Potrzeba nam ich. Oczywiście szkoda tych niewykorzystanych, bo było ich kilka. Dużo pomógł też Wojtek Pawłowski z tyłu, o czym warto pamiętać – podsumował Sebastian w rozmowie ze stroną Widzew.com.