9 robert77u 116
10 wiesia 114

Kaczmarek: "Dziękuję moim zawodnikom za współpracę"

Sobota, 30. listopada 2019, godz. 15:38

Trener Marcin Kaczmarek na konferencji prasowej po ostatnim tegorocznym spotkaniu nie ukrywał satysfakcji ze zwycięstwa swoich zawodników. Piłkarze Widzewa pokonali Błękitnych Stargard 3:1 i przerwę zimową spędzą na fotelu lidera II ligi!

Szkoleniowiec na konferencji ocenił przebieg spotkania i krótko podsumował minioną rundę. - Wygraliśmy mecz z zespołem, który rzadko przegrywa u siebie i potrafił sprawić niejedną niespodziankę na przestrzeni lat. Teren, na którym graliśmy jest niezwykle trudny. Cieszę się, że podtrzymaliśmy dobrą passę. Mój zespół pod koniec roku jest w dobrej dyspozycji. Byliśmy dzisiaj dojrzalszą drużyną. Początek meczu nie był w naszym wykonaniu najlepszy, jednak z każdą minutą wyglądało to coraz lepiej. Jesteśmy liderem podczas zimowej przerwy. Dziękuję zespołowi za współpracę podczas tego roku - mówił Kaczmarek.

Teraz przed drużyną okres roztrenowania. - Mam nadzieję, że wiosną również będziemy spotykać się w tak miłych nastrojach - zakończył trener.